"Sceny Domowe - Improv Show", czyli to, co w życiu najzwyklejsze, przetrawione przez umysły improwizatorów, musi stać się komedią. A może takie po prostu jest?

Czy zdarzyło Wam się kiedyś spojrzeć na Wasze życie okiem reżysera? Czy z wyjścia na zakupy, ubierania się do pracy, wyjazdu na wakacje można stworzyć spektakl lub film? Nam, improwizatorom zdarza się to nagminnie i dlatego powstał ten spektakl.

Sceny Domowe to komedia codzienności, czasem wciśnięta w nią do granic możliwości, a czasem zupełnie od niej oderwana. W każdym z tych przypadków - zabawna.

Zapraszamy na show, będące strumieniem świadomości. Rzucimy nowe światło na relacje, emocje i motywacje, które nami rządzą. Zainspirujemy się tym, co nas (i Was) otacza i pokażemy jak zwyczajne sytuacje są najlepszymi z możliwych.

Miejsce tego spektaklu też jest nieprzypadkowe. Gang Poszukiwaczy Szczęścia - Stowarzyszenie to miejsce do rozwoju kontaktów międzyludzkich, wspierania kreatywności i organizowania inicjatyw społecznych. To miejsce, gdzie pomysły i marzenia są wcielane w życie. Warto tu dorzucić coś od siebie. :)


Kiedy: 06.04.2019 (sobota)
O której: 18:00
Gdzie: Gang Poszukiwaczy szczęścia, ul. Popiełuszki 35a
Za ile: WSTĘP WOLNY (do kapelusza)