DOMOWE SCENY IMPRO to cykl spektakli improv - bez formy, ale z zasadami.

W każdej odsłonie cyklu skupiamy się na temacie bliskim nam i Wam. Za każdym razem innym, ale za każdym razem zwyczajnym, codziennym, by w wieczornych scenach impro uczynić go wyjątkowym, a czasem abstrakcyjnym do granic możliwości.

Ostatnio na tapetę wzięliśmy domowe sekreciki, zwyczaje czy wręcz brzydkie nawyki. A co z tego powstało? Terapia małżeńska, rozmowy z meblami, stres przez egzaminem. Było zabawnie, ciut nostalgicznie, często zaskakująco. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do odkrywania swoich przyzwyczajeń i lepszego poznania się w gronie znajomych. Może ktoś tak samo jak Wy boi się skarpet odwróconych na lewą stronę? :)

Gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nutkę melancholii i całe morze energii! A wszystko to w super kameralnej scenerii Próba Cafe.

UWAGA ❗❗❗ - każdy nasz spektakl jest niepowtarzalny, każda scena odgrywana jest tylko jeden raz, a każda sugestia potraktowana jako inspiracja! *Każda postać i sytuacja są wyimprowizowane i mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości*

Co się wydarzy tym razem? Gdzie się przeniesiemy? Na czyich emocjach zagramy? Kto umrze? Kto się zakocha? ??? Kto kogo z kim i dlaczego?

Mnóstwo pozytywnych emocji gwarantowane!! :) 


✅Próba Cafe, ul. Grodzka 5a, Lublin (Stare Miasto)
✅17.05.2018 (czwartek)
✅20:00
✅10 PLN (bilety do nabycia na miejscu, na godzinę przed spektaklem)