Koniec wakacji skłania do refleksji. Kończy się pewien piękny czas, w życiu każdego z nas, niezależnie od tego czy nadal chodzimy do szkoły/studiuje czy już nie. Wakacje, to wakacje! A kiedy się kończą... ehhh... trzeba się nieco rozweselić ;)

2020 obfituje w "końce". Covid zakończył nam pewną epokę. Wpłynął na sposób życia, na nasze plany, ale też otworzył nowe przestrzenie. A przede wszystkim pozwolił docenić to, co mieliśmy do tej pory.

Dlatego właśnie, na zakończenie wakacji, chcemy zagrać Wam nowe początki, różne początki, domowe, prywatne początki. Początki, które wystartowały wraz z końcem czegoś. Czego? Na to pytanie będziemy odpowiadać sobie w niedzielę 30.08.2020.

Przyjdźcie opowiedzieć nam o swoich końcach i początkach. Przyjdźcie uruchomić swoją wyobraźnię. Przyjdźcie, nie siedźcie w domu. Bo takich Scen domowych, jakie my Wam zrobimy, to nie zrobi nikt ;)

// 30.08.2020 (niedziela)
// 19:00
// Próba Cafe, ul. Grodzka 5a, lubelskie Stare Miasto (patio - jeśli pogoda pozwoli)
// WSTĘP WOLNY ?
// ℹ Ze względu na ograniczenia związane z Covid-19 widownia będzie zorganizowana w taki sposób, aby zachować wymagane odległości, co wpływa na limit dostępnych miejsc. Prosimy, aby nie czekać do ostatniej chwili z przybyciem na występ. Lokal serwuje pyszności - czas oczekiwania można umilić sobie konsumpcją ;)