Sceny Domowe, czyli impro o życiu.

To, co w życiu najzwyklejsze, przetrawione przez umysły improwizatorów, musi stać się komedią. A może takie po prostu jest?

Czy zdarzyło Wam się kiedyś spojrzeć na Wasze życie okiem reżysera? Czy z wyjścia na zakupy, ubierania się do pracy, wyjazdu na wakacje można stworzyć spektakl lub film? Nam, improwizatorom zdarza się to nagminnie i dlatego powstał ten spektakl.

Sceny Domowe to komedia codzienności, czasem wciśnięta w nią do granic możliwości, a czasem zupełnie od niej oderwana. W każdym z tych przypadków - ciekawa!

Zapraszamy na show, będące strumieniem świadomości. Rzucimy nowe światło na relacje, emocje i motywacje, które nami rządzą. Zainspirujemy się tym, co nas (i Was) otacza i pokażemy jak zwyczajne sytuacje są najlepszymi z możliwych.

A korzystając z okazji, jaką jest Dzień Kobiet, chętnie poszperamy w otchłani relacji damsko-męskich i damsko-damskich. :)

UWAGA ❗❗❗ - każdy nasz spektakl jest niepowtarzalny, każda scena odgrywana jest tylko jeden raz, a każda sugestia traktowana jako inspiracja! *Każda postać i sytuacja są wyimprowizowane i nie mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości*

Kiedy: 08.03.2020 (niedziela)
O której: 19:00
Bilety: 10zł (do nabycia na miejscu, na godzinę przed spektaklem)*
? Wkrótce pojawi się informacja o bonusach i niespodziankach związanych z tym wydarzeniem. Stay tuned! :)

Zapraszamy! ♥