Od marca zapraszamy na kolejną edycję warsztatów improwizacji teatralnej Akademii Improv Play & Fun.
Jeżeli
A) szukasz rozwoju w przestrzeni kompetencji miękkich, przełamania barier, walki ze stresem, przekraczania własnych ograniczeń, dawki dobrej energii i dobrej zabawy.
B) chcesz poznać tajniki improwizacji teatralnej, schematów gier impro, występów na scenie.
Ti wpadnij na pierwsze zajęcia, a zarazem spotkanie organizacyjne. 
 
W trakcie warsztatów poznacie podstawowe techniki improwizacji, sposoby budowania scen i postaci. Odkryjemy w czym tak naprawdę kryje się komizm i przekonamy Was, że wcale nie trzeba być "śmieszną/śmiesznym". Poznacie podstawowe gry impro, tzw. krótkie formy. Nauczycie się też najważniejszych zachowań i postaw scenicznych.
 
W improwizacji nie ma scenariusza, nie ma nauki tekstów na pamięć, stąd trening improwizatora, to trening zdolności poznawczych: umiejętności szybkiego reagowania, dostosowania się do sytuacji, aktywnego słuchania i wnikliwego obserwowania. Ćwiczymy koncentrację i podzielność uwagi. Ćwiczymy otwartość na zmianę, akceptację "niespodzianek" i radzenia sobie z nimi. Pracujemy nad spontanicznością, z której rodzi się kreatywność. Wychodzimy z utartych schematów. Pozbywamy się potrzeby kontroli nad wszystkim i wszystkimi, a na nowo uczymy się zaufania do siebie samego i do naszego (scenicznego) partnera. Uczymy się, że pomyłka nie musi być porażką.
 
Improwizacja jest dyscypliną pozytywną. Jej podstawową zasadą jest akceptacja. Dzięki ćwiczeniom, współpracy, wspólnie przeżywanym emocjom i budowanym relacjom uczestnicy tworzą kolektyw, w którym w bezpieczny sposób możemy uwolnić swoje prawdziwe ja.
→ Gwarantujemy, że to, czego z nami doświadczycie, zostanie z Wami na zawsze.
→ Gwarantujemy, że umiejętności, które zdobędziecie procentują tak samo w życiu zawodowym jak i osobistym.
 

Szczegóły:

 • Semestr: 03.2024 – 05.2024 (3 miesiące = 12 zajęć)
 • Każdy semestr kończy spektakl powarsztatowy (udział w nim jest dobrowolny)
 • Dla kogo: Zapraszamy uczniów (konieczne jest ukończenie 18 lat), studentów i osoby pracujące
 • Kiedy: Spotykamy się w każdy poniedziałek 19:00 – 21:00
 • Gdzie: Kroki Studio, kamienica przy ul. Narutowicza 25/5, Lublin 
  • Prosimy o zabranie wygodnego ubrania i butów na zmianę.
 • Opłat można dokonywać miesięcznie (na pierwszych zajęciach z danego miesiąca) lub za cały semestr z góry (do wyboru przez uczestnika):
  • Miesięcznie: 130 PLN (uczniowie) / 150 PLN (studenci) / 170 PLN (pozostali)
   LUB:
  • Za cały semestr 2: 330 PLN (uczniowie) / 390 PLN (studenci) / 450 PLN (pozostali)
 • Dla nowych uczestników: pierwsze zajęcia są bezpłatne - jeśli nie zdecydujesz się na dalsze uczestnictwo. Jeśli decydujesz się na kontynuowanie - płatności dokonuje się na następnych warsztatach (również za te pierwsze).

 

 • Zapisy: prosimy przesłać maila z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres: kontakt[at]bezczelni.com - w tytule maila prosimy wpisać: „Zgłoszenie na Play and Fun”. - obowiązuje limit miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń.
  • W przypadku dodatkowych pytań - zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości e-mail lub do konwersacji na fun page'u.
 
Zapraszamy!