Zapraszamy na nowy serial improwizowany pt. "Cywilizacja" - odcinek 1. "Bogowie".

"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa" Arystoteles IV w. p.n.e.
"Najlepsze historie to nie te, które ktoś Ci opowie, a te które ktoś Ci pokaże" Improkrates z Motycza XXI w. n.e.

Hellada i jej starożytna codzienność. Wieczne uczty bogów, zakrapiane dionizje, tłumne olimpiady. Walki gladiatorów, filozofujący filozofowie, egzaminy w gimnazjonach, polityczne sądy na agorach. Spartańskie warunki, syzyfowe prace, sałatka grecka.
Poznajcie codzienne życie i przyziemne problemy bogów oraz nieziemskie losy śmiertelników. Odkryjcie tajemnice mitycznych stworzeń, wstydliwe problemy herosów, walki o przetrwanie wielkich idei filozoficznych.

Czy w koniu trojańskim naprawdę mieści się aż tylu ludzi? Czy na szczycie Olimpu, wśród śniegów i wichrów faktycznie można chodzić półnago? Czy olimpijczycy ze Sparty byli na dopingu? I co do kroćset jest w tej puszce Pandory?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź poznając i śledząc losy naszych bohaterów: niesamowitych bogów i jeszcze bardziej niezwykłych śmiertelników. Oni właśnie dają początek... nowej cywilizacji!

---------------------------------------------------
Zapraszamy na największą premierę tej jesieni na improwizowanych deskach Lublina i kraju! Jedyny i niepowtarzalny - pierwszy odcinek trzeciej już edycji serialu improwizowanego.

"Cywilizacja" to pięcioodcinkowy serial improwizowany osadzony w realiach starożytności. Bogowie, śmiertelnicy, filozofowie, mityczne kreatury, miłość, walki i intrygi. Wszystko to w improwizowanej fabule tworzonej na żywo, tu i teraz, z udziałem publiczności.

Dzięki głosowaniu na Facebook'u poznamy głównych bohaterów serialu - bogów i śmiertelników, a ich losy i historie przeplatane ze sobą będą zmieniać się w zależności od sugestii publiczności na każdym odcinku.

Zapraszamy do improwizowanego świata bogów i ludzi, bezlitosnego miecza i filozoficznej mądrości!

-------------------------------------------------
// Kiedy:
20-11-2016 (niedziela) godz. 18:00 Odcinek 1. Bogowie
18-12-2016 (niedziela) godz. 18:00 Odcinek 2.
22-01-2017 (niedziela) godz. 18:00 Odcinek 3.
19-02-2017 (niedziela) godz. 18:00 Odcinek 4.
19-03-2017 (niedziela) godz. 18:00 Odcinek 5.
// Gdzie: Sala Widowiskowa, Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a
// Bilety:10zł ulgowy /15 zł normalny – do nabycia przed spektaklem
// Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Impro Teatr Bezczelny
Patroni medialni: Radio Lublin, Radio Centrum, Panorama Lubelska