Elfy, krasnoludy, niziołki, ludzie... bardowie, rzemieślnicy, rycerze, czarodzieje, szpiedzy... zapraszają na serial improwizowany!Zapraszamy na pierwszy odcinek serialu improwizowanego "Zmierzch Magii"!

Magia jest wszechobecna, czerpana z żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi. Tych, którzy potrafili z niej korzystać było niewielu, ale byli zbyt niebezpieczni, by pozwolono im praktykować. Ich moc, mimo iż potężna, nie przemogła siły pospólstwa. Poznajmy rasy dawnego świata. Zagłębmy się w ich codzienność, problemy, radości i intrygi. Elfy, krasnoludy, niziołki, ludzie... bardowie, rzemieślnicy, rycerze, czarodzieje, szpiedzy... Wejdź do ich świata i przeżyj „Zmierzch magii”.

Wieczór, w którym wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w 100% improwizowane i nigdy ani nigdzie się już nie powtórzy! Wieczór, w którym publiczność staje się reżyserem, scenarzystą, a czasem i elementem scenografii, współtworząc z aktorami szaleńczy spektakl improwizowanych postaci, miejsc i historii!

 

Partner: Warsztaty Kultury

Patroni medialni: Radio Lublin, Radio Centrum


// 21.11.2015 (sobota)
// godz. 19:00
// Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a, Lublin
// bilet: 10zł (ulgowy / 15zł (normalny) - do nabycia w dniu spektaklu, w Warsztatach Kultury (na godzinę przed wydarzeniem)

// rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.