DOMOWE SCENY IMPRO - motywem przewodnim będą "Drobne przyjemności".

DOMOWE SCENY IMPRO to cykl spektakli improv - bez formy, ale z zasadami.

W każdej odsłonie cyklu skupiamy się na temacie bliskim nam i Wam. Za każdym razem innym, ale za każdym razem zwyczajnym, codziennym, by w wieczornych scenach impro uczynić go wyjątkowym, a czasem abstrakcyjnym do granic możliwości.

Ostatnio na tapecie były tematy przedświąteczne. Zaśpiewaliśmy nowy świąteczny przebój, odkryliśmy, że pod pozorami mogą czaić się całkiem atrakcyjne sąsiadki. Zatęskniliśmy za czasami, gdy na kolacji wigilijnej było wielu gości.

A co teraz? Przecież każdy z nas ma takie chwile, kiedy robi coś dla siebie, tylko dla siebie. To może być chwila z książką, albo kawa na tarasie. Dlatego tym razem motywem przewodnim będą "Drobne przyjemności".

Gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nutkę melancholii i całe morze energii! A wszystko to w super kameralnej scenerii Próba Cafe.?️?️?️

UWAGA ❗❗❗ - każdy nasz spektakl jest niepowtarzalny, każda scena odgrywana jest tylko jeden raz, a każda sugestia potraktowana jako inspiracja! *Każda postać i sytuacja są wyimprowizowane i mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości*

Co się wydarzy tym razem? Gdzie się przeniesiemy? Na czyich emocjach zagramy? Kto umrze? Kto się zakocha? ??? Kto kogo z kim i dlaczego?

Mnóstwo pozytywnych emocji gwarantowane!! :) ???


✅Próba Cafe, ul. Grodzka 5a, Lublin (Stare Miasto)
✅11.01.2018 (czwartek)
✅20:00?
✅10 PLN (bilety do nabycia na miejscu, na godzinę przed spektaklem)