Taka Noc jest w roku tylko jedna. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy jej też nie tworzyli. Zapraszamy na bezczelne projekty nocokulturowe!

19:30 Archiwum z zupełnie innej beczki

-> dziedziniec Archiwum Państwowego w Lublinie (obok katedry)

Show improwizowane tworzone w oparciu o materiały ze zbiorów lubelskiego Archiwum. Będzie to doskonała okazja by poznać tworzone na żywo interpretacje wydarzeń opisanych w archiwaliach, zagłębić się w naturalność bohaterów i abstrakcyjność miejsc i zdarzeń, a wszystko to okraszone dawką bezczelnego poczucia humoru.

21:00 Impro musical w rytmie Rap (projekt z udziałem Tomka "Dolara" Dymka  freestyle'owca, laureata Żurawi 2010 w kategorii Słowo)

-> Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 - sala czarna

Spektakl długiej formy improwizowanej w stylu musicalu. Bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie. Co więcej, do umiejętności wokalnych aktorów też można mieć duże zastrzeżenia. Wraz z zaproszonym gościem Tomkiem "Dolarem" stworzymy wyjątkowe show, specjalnie na Noc Kultury. Na żywo tworzona historia, na żywo budowane relacje, na żywo muzyka i freestyle.

23:00 Play Improv Jam (Innymi Słowy Impro, Improwertycy, uczestnicy warsztatów Play&Fun oraz my)

-> PiXDrzwi, Al. Racławickie 6

Play Improv Jam to wydarzenie, w którym chcemy celebrować impro i bawić się nim – nie sami, ale wraz z publicznością. Jesteśmy pasjonatami impro i tą pasją chcemy się dzielić. A czy jest lepszy moment niż to miasto, ten czas i ta przestrzeń? To nie wydarzenie elitarne, zamknięte, dla wybranych. Kardiolog, muzyk, handlowiec, manager, psycholog, fizyk, student, uczeń – impro jest dla każdego – każdy może je tworzyć i każdy może je oglądać.

 

na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY! :)