Coś Krótkiego (Warszawa) vs Impro Teatr Bezczelny (Lublin) - WIELKI REWANŻ!


Rywalizacja do ostatniej minuty, sportowe zacięcie, słowne wślizgi, sceniczne parady, wymiany podań, karne, kiwki, improwizowana tiki-taka!

Ostatnim razem powędrowaliśmy do stolicy, by podjąć rękawicę i stoczyć batalię na scenie o improwizowane życie lub śmierć. Wyszliśmy z tego cało dzięki świetnej publiczności, super miejscu i przede wszystkim niesamowitym warszawskim improwizatorom, którzy natchnęli nas świeżością i radosną energią.

Teraz areną rewanżu staje się Lublin, a goście strzelone bramki na wyjeździe mają liczone podwójnie... :)

Impro Teatr Bezczelny VS. Coś Krótkiego
Zapraszamy na szalony mecz impro, w któym nie zabraknie rywalizacji, goli, współpracy i... emocji! A wszystko według improwizowanych zasad Fair Play.

No i przede wszystkim nie może zabraknąć Was - sędziów tego sportowo-scenicznego widowiska!

A zagrają:
COŚ KRÓTKIEGO
Niesamowita grupa impro, która podbija Warszawę i nie tylko. Jest ich dużo - do tej pory nie udało nam się ich zliczyć, są młodzi (choć są i tacy w naszym wieku:P), są energiczni, są niemożliwi! Zmiotą w pył każdą Waszą sugestię, a energię pozyskaną z tego rozkładu wykorzystają do zbudowania świata, który Was zauroczy! Jest się czego bać. Na rewanż przyjadą silniejsi, piękniejsi, młodsi (jak oni to robią!!?!)

www.facebook.com/coskrotkiego/

Skład na mecz:
Agnieszka Bałdyga, Kinga Zembrzuska, Mariusz Ciechoński, Radosław Forysiuk, Konrad Gniazdowski, Tomasz Kępa, Szymon Manowski

BEZCZELNI
To my:) więc co będziemy pisać o sobie! Gwarantujemy walkę do ostatniej improwizowanej kropli naszej bezczelnej krwi! Nie zaprzepaścimy zaliczki z Warszawy! Mamy wszystko by wygrać! Mamy wysokiego, mamy chudego, mamy łysego, dwóch brzydkich i dwie piękne kobiety! Wykorzystamy te supermoce!

Skład na mecz:
Anna Lipska, Magdalena Kępka, Kamil Choina, Radosław Misztal, Adam Organista

Gwarantujemy dużo zdrowej rywalizacji, gry fair play i mnóstwo pozytywnej energii, która pozyskana od każdego z Was, wzmocniona przez nas na scenie, wróci do Was i bang! natchnie Was na resztę tygodnia, a co tam - miesiąca!!:)

Mecz poprowadzi tajemniczy sędzia, którego tożsamość zdradzimy wkrótce!

 

 
// 25.03.2017 (sobota)
// 19:00
//
ACK Chatka Żaka ul. Radziszewskiego 16, Lublin
// 10/15 PLN (bilety do nabycia na miejscu, na godzinę przed wydarzeniem)